Slider

poniedziałek, 6 lutego 2017

Sesja noworodkowa 19-dniowej M.

Z tą ślicznotką spotkałam się tuż po nowym roku. Musiałyśmy przełożyć pierwszy umówiony termin bo okropna śnieżyca nie pozwoliła jej dojechać na sesję noworodkową do  mojego studia. 
Dzięki determinacji mamy, udało się i choć M. była już dość dużym noworodkiem pięknie spisała się na swojej noworodkowej sesji. 
Często proponuję rodzicom aby zabrali na sesję jakieś ważne dla siebie przedmioty. Mogą to być elementy charakterystycznego zawodu rodziców, kastomowa skrzynia na zabawki, maskotki, które babcia zrobiła na szydełku, lub cokolwiek innego co moglibyśmy wkomponować w zdjęcia z pierwszych dni życia ich dziecka.
Mama małej M. stanęła na wysokości zadania i przywiozła piękną lalkę z wyhaftowanym imieniem córeczki, firmy Metoo.pl.  Dzieci po narodzeniu są maleńkie, na zdjęciach zwykle nie mamy punktu odniesienia jak bardzo. Dzięki zdjęciom z np. lalką zyskujemy perspektywę. M. będzie rosła i zmieniała się a lalka pozostanie taka sama. Za każdym razem gdy M. będzie miała robione zdjęcie z tą lalką dokładnie będzie widać jak bardzo się zmienia i jak szybko rośnie. 
Poza lalką mama na sesję przyniosła małego słonika, który był prezentem od starszej siostry, która nie mogła przyjechać na sesję noworodkową M. 

Sesja noworodkowa Rotmanka

Sesja noworodkowa Rotmanka
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Sesję noworodkową najlepiej wykonać niż dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32 tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka- zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Powiem jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz