Slider

środa, 26 września 2018

Sesja noworodkowa 13-dniowego K.

Już jakiś czas temu to zauważyłam, ale za każdym razem tylko potwierdzam tą tezę, że spokojni rodzice to spokojne dziecko. Jeśli rodzice na sesji są "wyluzowani" i wiedzą czego chcą to sesja przebiega bez spinki, maluszek jest spokojny i pięknie współpracuje. Dziecko ma jakby więcej cierpliwości i pozwala na dopracowanie szczegółów i detali. Większość zaplanowanych wcześniej ujęć jest realizowana bez problemu.  
Wszystko to rzutuje na efekt końcowy waszych zdjęć. 
Taka właśnie była sesja 13-dniowego K. Fantastyczni rodzice, cudowne dziecko. Aż nie chciało się ich wypuścić. Nic tylko robić im zdjęcia. 
Pogoda nadal dopisuje więc sporą część sesji noworodkowej 13-dniowego K. spędziliśmy w ogrodzie. I tym razem nie zabrakło kwitów, ale szukałam też bardziej męskich zakątków. Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz