Slider

czwartek, 31 stycznia 2019

Sesja noworodkowa 20-dniowej L.

To była bardzo ciekawa sesja. Mama tej kruszynki zamówiła sesję gdy L. już była na świecie. Dlatego sesja musiała odbyć się gdy L. miała już prawie 3 tygodnie.
W rozmowie telefonicznej mama nastraszyła mnie, że jej córeczka w ogóle nie śpi, że jest kapryśna i nerwowa. Na sesji okazało się zupełnie coś innego. L. pięknie spała, bardzo ładnie współpracowała a jej mama nie mogła uwierzyć w to co się dzieje.
Będę powtarzać  to do znudzenia. Dzieci czują nasze emocje. Jeśli my jesteśmy nie pewni, tego co robimy, jeśli jesteśmy nerwowi i zdenerwowani dziecko będzie takie samo. Jeśli zaufacie mojemu doświadczeniu, jeśli odpuścicie na chwilę i dacie mi pracować, dziecko będzie dużo spokojniejsze a zdjęcia będą bardziej dopracowane i piękniejsze.
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz