Slider

piątek, 1 lutego 2019

Sesja noworodkowa 14-dniowego N.

Sesja odbyła się tuż przed Bożym narodzeniem wiec nie mogło zabraknąć zdjęć z gwiazdami betlejemskimi, choinką, ostrokrzewem, jarzębiną i w czapce mikołaja.
Rodzicom zależało na zdjęciach ponadczasowych dlatego zdjęć z akcentem świątecznym pojawiło się tylko kilka. Do portretów małego N. użyłam jego kocyka, dzięki czemu te zdjęcia będą jeszcze bardziej osobiste. Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz