Slider

czwartek, 28 lutego 2019

Sesja noworodkowa 21-dniowego P.

P. pomimo swojego "zaawansowanego wieku" bo w dniu sesji miała już 21 dni był jak marzenie. Cudownie przespała całą swoją sesję i pięknie współpracował. Mam swoją teorię dlaczego tak się stało. P. jest trzecim dzieckiem swoich rodziców. Ma dwie cudowne starsze siostry a jak już nie raz Wam tłumaczyłam spokój i luz rodziców na sesji wpływa na spokojny sen maluszków.
Sesja małego P. odbyła się u niego w domu. Nie było sensy rozstawiać sztucznego tła, wykorzystaliśmy wnętrza, które zastałam na miejscu.
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz