Slider

środa, 6 listopada 2019

Sesja noworodkowa 11-dniowego M.

Oh, jak jak uwielbiam wychodzić na dwór z maluszkami na kilka ujęć. Maluchy na dworze lepiej śpią i wyglądają tak uroczo.
Rodzice małego M. przynieśli na sesję sporego misia. Postanowiłam wykorzystać go na sesji w nieco inny sposób niż zwykle. Zamiast ustawiać misia obok koszyka w którym jest maleństwo pomyślałam, że lepiej będzie jeśli M. będzie tulił się do swojej przytulanki.
 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz