Slider

środa, 6 listopada 2019

Sesja noworodkowa 14-dniowego H.

Z tą rodziną spotkałam się już po raz kolejny. Bardzo się ucieszyłam gdy dowiedziałam się, że ich rodzina znów się powiększyła i będę miała okazję zobaczyć jak roście K.
K jest już starszym bratem a dopiero co był u mnie na swoje sesji noworodkowej. Zdjęcia z jego sesji możecie zobaczyć tu: Sesja noworodkowa 11-dniowego K. 

Na sesji 14-dniowego H. znalazło się sporo nawiązań do sesji jego starszego brata. Nie będę wam psuć zabawy i możecie sami odszukać powiązania między dwoma sesjami.
 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz