Slider

niedziela, 1 grudnia 2019

Sesja noworodkowa 9-dniowej I.

To była bardzo fajna sesja noworodkowa. Fantastyczni ludzie i ich prześliczna malutka córeczka. Tą fajną wrzosową czapeczkę zrobiła jej mama. Niesamowite jak cudownie zgrała się kolorystycznie z wrzosami, które przygotowałam na ich sesję noworodkową.
9-dniowa I. to sama słodycz i do tego tak zniewalająco piękna- nic dziwnego gdy dziedziczy się takie geny :D


 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz