Slider

wtorek, 19 maja 2020

Sesja noworodkowa 13-dniowej M.

13-dniowa M. to wspaniała malutka istotka. Odwiedziła mnie ze swoim starszym rodzeństwem i rodzicami. Jej noworodkowa sesja przebiegała w bardzo miłej atmosferze w otoczeniu większej niż za zwyczaj liczby osób. Zwykle na sesji jest tylko mama i tata maluszka. To śliczności ma szczęście posiadać nastoletnie rodzeństwo. M. pięknie ze mną współpracowała. Praca z nią to była czysta przyjemność.  


Dziewczynka w beżowej i szarej stylizacji

Zdjęcie noworodka w Gdańsku

Frogy pose, żabka

Malutki króliczek śpi na kocyku

Maluszek w czapeczce z uszami króliczka

Dziecko śpi na boczku

Zdjęcie dziewczynki śpiącej na brzuszku

ładna dziewczynka śpi na brzuszku

Noworodek w turbanie

Dziecko śpi przytulone do misia

Maluszek z misiem

Dziewczynka w beżowym kocyku

taco pose baby girl

Malutka dziewczynka na sesji zdjęciowej

Taco pose- śliczna mała dziewczyneczka

Mała stópka

Noworodek w koszykuNastoletnie rodzeństwo i noworodek

Nastoletni brat trzyma swoją nowonarodzoną siostrzyczkę

Nastolatka i jej mała siostrzyczka

Maluszek śpi w ramionach swojego taty


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz