Slider

środa, 27 maja 2020

Sesja noworodkowa 8-dniowego S.

Ta sesja odbyła się pod koniec covid'owej pandemii. Tą rodzinę znam już od kilki lat. Byli u mnie na sesji ze starszym synkiem. Teraz gdy na świat przyszedł ich kolejny synek, nie mogłam im odmówić i sesja musiała się odbyć. Na szczęście zdjęli już obostrzenia i mogliśmy się spotkać, oczywiście zachowując cały reżim sanitarny. Jeśli o to chodzi to dla mnie dużo się nie zmieniło. Zawsze przed każdą sesją wszystko dokładnie dezynfekuję sanitolem. Wszystkie rzeczy, których używam podczas sesji zawsze lądują w praniu. Wszystkie rekwizyty dodatkowo dezynfekuję. Zmieniło się to, że od teraz pracuję w maseczce, a przed każdą sesję ozonuję studio. Dziennie odbywa się tylko jedna sesja. 
Dziękuję tej wspaniałej rodzinie za zaufanie w tych trudnych czasach. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz