Slider

czwartek, 27 sierpnia 2020

Sesja noworodkowa 9-dniowego K.

Uwielbiam każde jedno zdjęcie z sesji tego małego słodziaka. Odwiedził mnie z rodzicami ale sesję otrzymał w prezencie od swojej babci- wspaniały prezent, prawda? Mama była otwarta na wszystkie moje propozycje, wybrałam niebieski na kolor przewodni jego sesji. Na łące zerwałam te niesamowite niebieskie kwiaty- były kujące, ale dziecko nie miało z nimi kontaktu. Jak zwykle dzikie kwiaty mnie nie zawiodły i pięknie wypełniły moje kadry. 


Polne kwiatki i niemowle

fotografia noworodkowa

Polne kwiatki i dziecko

zdjęcie chłopca w wiaderkuZapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz