Slider

czwartek, 21 stycznia 2021

Sesja "noworodkowa" 7-tygodniowego W.

Ten słodziak odwiedził mnie z rodzicami gdy na świecie już był od dłuższego czasu. W dniu swojej sesji noworodkowej miał już skończone 7 tygodni. Jednak na świat przyszedł dużo przed spodziewanym terminem porodu. Gdyby urodził się o czasie to w dniu sesji miałby ok 11 dni. Przez to, że urodził się za wcześnie musiał sporo czasu spędzić w szpitalu i dopiero gdy odpowiedni podrósł mógł wrócić z rodzicami do domu. Z wcześniakami bywa różnie, ale zauważyła, że sesję można wykonać później niż w przypadku dzieci urodzonych w terminie. W. cudownie przespał całą swoją sesję.


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz