Slider

czwartek, 22 kwietnia 2021

Sesja noworodkowa 8-dniowej A.

To moje kolejne spotkanie z tą super mamą i jej już drugim cudem. Pierwszy raz spotkaliśmy się na sesji noworodkowej gdy F. miał kilka dni a teraz jest już takim dużym przystojnym i cały czas uśmiechniętym chłopcem. Zdjęcia z sesji noworodkowej F. możecie zobaczyć tu : Sesja noworodkowa 10-dniowego F.
F. jest teraz starszym bratem a jego mała siostrzyczka jest przesłodka. A. to raczej jedno z tych bardziej aktywnych dzieci. Przez większość sesji była czujna z szeroko otwartymi oczami. Gdy przypomniałam jej jak fajnie było w brzuszku u mamy (ciasno, ciepło i głośno) smacznie spała i dała zrobić sobie kilka pięknych ujęć. 


























Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz