Slider

poniedziałek, 20 września 2021

Sesja noworodkowa 16-dniowych bliźniąt G. i I.

Wiecie, że uwielbiam noworodki ale gdy przychodzą do mnie parami to jestem w siódmym niebie :D
Nic mnie tak nie cieszy jak praca z bliźniętami. To była wspaniała sesja. Super dzieciaki, wspaniali rodzice i starsza, niespełna dwu letnia siostra. Ze starszą siostrą musieliśmy trochę negocjować, trochę przekupić i użyć sprej magii photoshopa ale udało się i mamy kilka wspólnych zdjęć dzieciaczków razem i co najważniejsze piękne zdjęcia całej rodziny.  
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz