Slider

niedziela, 10 października 2021

6-tygodniowy N.

Sesję noworodkowa najlepiej  wykonać w pierwszych 3 tygodniach życia maluszka, ale to nie znaczy, że ze starszymi dziećmi nie można zrobić pięknych zdjęć. Im większe jest moje  doświadczenie w pracy z noworodkami tym częściej na sesji pojawiają się starsze maluszki, które zaskakują mnie tym jak wiele "noworodkowych" zdjęć mogę z nimi zrobić.  
Mama małego N. idealnie zastosowała się do wszystkich moich wskazówek przygotowując się do sesji. Brawo dla niej za to. Dzięki temu mogłam zrobić 6-tygodniowemu N. naprawdę dużo :noworodkowych zdjęć, które jego mama uwielbia. 
Już prawie rok miną od tej sesji a 6- tygodniowy N. był fantastycznym modelem. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz