Slider

poniedziałek, 1 listopada 2021

Sesja noworodkowa 4-tygodniowej L.

Ta piękna dziewczynka trafiła do mnie w ostatniej chwili. Mama dowiedziała się o mnie od koleżanki, która kilka dni wcześniej robiła u mnie sesję swojego synka. Nie czekała ani chwili i umówiła swoją córeczkę na sesję noworodkową. 
Po mimo swojego wieku L. była wspaniała podczas sesji. Cudnie przespała sesję i udało nam się zrobić wszystkie zaplanowane wcześniej zdjęcia. 
Zazwyczaj odwiedzają mnie rodzice z maluszkiem. Tym razem mamie towarzyszyła jej mama. Oczywiście musiałyśmy zrobić zdjęcie tym wspaniałym kobietom. 3 pokolenia na jednym zdjęciu. Będą miały wspaniałą pamiątkę.  Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz