Slider

sobota, 4 grudnia 2021

Sesja noworodkowa 11-dniowej I.

Tylko spójrzcie na te pulchne policzki. Cudowna, prześliczna dziewczynka, która ma wspaniałych rodziców. Praca z nimi to była prawdziwa przyjemność. Uwielbiam te jesienne stylizacje. Liście, kwiaty i dynie, pięknie podkreśliły porę roku, w której ta ślicznotka przyszła na świat. 
Na tej sesji pojawiło się tez sporo zdjęć na czarnym tle, które nie często wykonuję ale bardzo lubię. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz