Slider

środa, 13 kwietnia 2022

Sesja noworodkowa 16-dniowej A.

Ta mała ślicznotka jest dla mnie wyjątkowa bo to moja bratanica :D 
Przedstawiam cudowną A., która ma wspaniałych, kochających ją starszych braci. Oczywiście miałam zaszczy obu fotografować zaraz po porodzie a starszy z bracie był moim pierwszym noworodkowym modelem. Nie mogę uwierzyć jak szybko minęło te 11 lat. 
Przez pierwszą część sesji A. nie była zbyt śpiąca ponieważ zdążyła wyspać się w samochodzie. Nie mniej jednak w końcu głęboko zasnęła i mogliśmy bardziej dopracować szczegóły. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz