Slider

czwartek, 19 maja 2022

Sesja noworodkowa 11-dniowego W.

W. był wspaniałym małym modelem. Pięknie spał i współpracował-naprawdę rewelacja. Do tego ma fantastycznych rodziców, z którymi szybko złapaliśmy super kontakt i przegadaliśmy całą sesję. 
Więcej, więcej więcej poproszę więcej takich wspaniałych modeli i klientów. 
Pojawiało się sporo kolorów, innych niż błękitny) jak na sesję małego chłopca ale wyszło jakże uroczo, męsko i wiosennie. Na sesji wykorzystaliśmy lawendowy kocyk i pluszowego królika, które rodzice W. przynieśli. 
Zawsze zachęcam abyście na sesje przynosili swoje osobiste dodatki, dzięki temu te zdjęcia będą bardziej "wasze" i wyjątkowe. Zachęcam do przynoszenia pluszaków, które są cudownym punktem odniesienia do tego jak dziecko z czasem rośnie i się zmienia.  Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz