Slider

wtorek, 31 maja 2022

Sesja noworodkowa 14-dniowej O.

Miałam ogromny zaszczyt towarzyszyć tej parze w bardzo przełomowym momencie ich życia. Pierwszy raz spotkałam się z nimi gdy byli zaledwie kilka tygodni przed pojawieniem się ich maleńkiej córeczki. Zdjęcia z tej sesji możecie zobaczyć w poprzednim blogu : Sesja ciążowa M.
Ponownie spotkaliśmy się gdy ich skarb był już na świecie a ich rodzina powiększyła się. Wspaniali ludzie, wspaniała prześliczna, super grzeczna maleńka O.- nie mogłam sobie wymarzyć lepszych warunków do fotografowania. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz