Slider

niedziela, 12 czerwca 2022

Sesja noworodkowa 16-dniowej M.

M. odwiedziła mnie z mamą i swoją ciocią, która sama spodziewa się dziecka :D
16-dniowa M. to prześliczna 4kg kluseczka. Zakochała się w jej pulchnych policzkach. 
Mama 16-dniowej M. za kolor przewodni sesji wybrała fioletowy. Bardzo się cieszę bo M. w tym kolorze wyglądała cudownie. Fiolet i kwitnące, świeże magnolie okazały się idealnym dopełnienie tej noworodkowej sesji. Pogoda nam zaczęła dopisywać i w końcu po kilku miesiącach sesji tylko w studio, wreszcie mogłam zabrać noworodka do ogrodu. Niezapominajki kwitły na potęgę wiec nie mogłam przegapić tej okazji na kilka plenerowych ujęć. 
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz