Slider

niedziela, 18 września 2022

Sesja ciążowa Pani K.

To była fantastyczna sesja. Starsza córeczka tych wspaniałych ludzi ma 4 lata i była prawdziwą gwiazdą tej rodzinnej sesji. Ogromne podziękowania dla mamy, która fantastycznie dobrała stroje dla całej rodziny. Spójrzcie jak spójne w kolorystyce są te zdjęcia dzięki odpowiedniemu dobraniu ubrania. Gdy pytacie: : jak się ubrać na sesję? Zawsze mówię. Wybierając ubranie kierujcie się zasadą ponadczasowej elegancji. Niech to będą proste rzeczy, w których dobrze się czujecie. Niech to nie będzie przebranie a strój który podkreśli wasze auty a zatuszuje niedoskonałości. Dobierając strój dla całej rodziny róbcie to tak jakbyście ubierali jedną osobę. Paczcie na cała rodzinę jak na jeden organizm. Nie chodzi o to aby każdy miał na sobie to samo, ale o to aby każdy do siebie pasował lub jeśli decydujecie się na kontrastowe kolory to wybierajcie takie aby dopełniały się i tworzyły spójną całość. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz