Slider

poniedziałek, 5 września 2022

Sesja noworodkowa 28-dniowego A.

A. odwiedził mnie ze swoją wspaniałą mamą. Świetnie spędziłyśmy ten czas. Jej synek w dniu sesji miał już prawie miesiąc ale cudnie przespał całą sesję. 
Głównym dodatkiem tej sesji były nawłocie, które uważam, że są bardzo fotogeniczne i idealnie pasują do chłopięcych, sierpniowych sesji. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006Brak komentarzy:

Prześlij komentarz