Slider

sobota, 14 kwietnia 2018

Sesja noworodkowa 11-dniowego T.

T. urodziła się w walentynki! Czy to nie cudowna data przyjścia na świat małego człowieczka. Co innego swoim pojawieniem się daje tyle miłości? Gdy rodzi się dziecko dzieje się coś niezwykłego. Emocje, które towarzyszą temu wydarzeniu są najsilniejszymi jakie człowiek jest w stanie przeżyć w ciągu całego swojego życie.Ten mały cud: efekt miłości dwojga ludzi ma ogromny, nieopisany wpływ na otaczający go świat i wszystkie żyjące w nim osoby.

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz