Slider

czwartek, 19 kwietnia 2018

Sesja noworodkowa 11-dniowej Z.

Przełom zimy i wiosny i zaczęły pojawiać się pierwsze świeże kwiaty. Krokusy należą do jednych z moich ulubionych kwiatów, więc nie mogło ich zabraknąć na sesji noworodkowej 11-dniowej, prześlicznej Z. Do Wielkanocy już nie dużo zostało dla tego na sesji pojawiły się też króliczki. Z. była idealną, małą modelką .Wspaniale pracowało się z tą malutką kluseczką. Sesje takie jak ta to prawdziwa przyjemność.

Sesja noworodkowa Gdańsk trójmiasto
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz