Slider

czwartek, 31 maja 2018

Sesja noworodkowa 31-dniowych H. i J. (bliźniaczki)

Bliźnięta! Obłęd. Uwielbiam. Brak mi słów aby to opisać. Co za przeżycie. To nie pierwsza sesja bliźniąt w mojej karierze, ale zdarzają się tak rzadko, są prawdziwym wydarzeniem. Z uśmiechem wspominam każdą sekundę sesji noworodkowej tych dwóch piękności. Udało mi się zrobić wszystkie ujęcia, które wcześniej zaplanowaliśmy. Dobrze wiecie, że z sesja z jednym dzieckiem bywa nieprzewidywalna a co dopiero z dwoma na raz. Było cudownie a dziewczynki po mimo swojego wieku pięknie współpracowały. Dołóżmy do tego równania wspaniałych rodziców, którzy dzielnie pomagali przy sesji i mamy co podziwiać. Super sesja, super dzieciaki.

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz