Slider

niedziela, 29 lipca 2018

Sesja noworodkowa 9-dniowej J.

To była cudowna sesja w przemiłym towarzystwie. Śliczna mała dziewczynka, wspaniały starszy brat, cudowni, wyluzowani rodzice. No idealnie było.
Kolorem dominującym sesji noworodkowej 9-dniowej J. był fiolet i moja kochana lawenda. Pogoda była wspaniała, wiec nie zabrakło ujęć w ogrodzie. Moimi ulubionymi zdjęciami z sesji są oczywiście ujęcia rodzinne. Mam nadzieję. że Wam też się spodobają.
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz