Slider

poniedziałek, 3 grudnia 2018

Sesja noworodkowa 10-dniowej H.

H. na swojej sesji noworodkowej była dla mnie bardzo łaskawa. Fantastycznie się z nią współpracowało. Pięknie przespała całą sesję i praca z nią była prawdziwą przyjemnością.
H. ma wspaniałych rodziców, z którymi spędziłam bardzo miłe przedpołudnie. 
Sesją  noworodkową  H. zaczynam witać się z jesienią. Pojawiły się już pierwsze jesienne liście i moje ulubione kwiaty jesiennego sezony- chryzantemki. Już było za zimno na plener, kolejny dopiero późną wiosną. Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz