Slider

czwartek, 15 listopada 2018

Sesja noworodkowa 19-dniowej L.

19-dniowa L. odwiedziła mnie ze swoją prześliczną mamą. Fajnie było gościć takie piękne dziewczyny. Sesja odbyła się pod koniec września a pogoda była tak wspaniała, że pokusiłyśmy się na kilka ujęć w ogrodzie. Chyba nie ma bardziej wrześniowych kwiatów niż wrzosy. Nie zabrakło ich na sesji małej L. Mama poprosiła o żółte dodatki ponieważ ten kolor mają dekoracje w ich domu. 
L. była wymagającą modelką na swojej sesji noworodkowe. Zawinięta ciasno w owijkę pięknie zasnęła i przespała większość sesji. 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz