Slider

czwartek, 27 grudnia 2018

Sesja noworodkowa 8-dniowej W.

Na tą sesję czekałam z niecierpliwością kilka miesięcy. Mama małej W. poinformowała mnie o ciąży jeszcze latem, choć termin porodu był na listopad. Znam tą wspaniałą rodzinę od kilku lat bo 8-dniowa W. to ich 3 dziecko, które miałam ogromny zaszczyt fotografować nie długo po narodzinach.
Najstarsza jest przepiękna J.  Tutaj link do jej sesji noworodkowej. Dwa lata później  urodził się ich synek K.  Tutaj znajdziecie zdjęcia z jego sesji noworodkowej
Minęły kolejne dwa lata a my znów się spotykamy na sesji ich najmłodszej, ślicznej W.
Doświadczona Mama miała wile życzeń dotyczących stylizacji na sesji. Poprosiła o ciemne tła, które raczej rzadko używam i muszę powiedzieć, że bardzo się cieszę, bo moim zdaniem zdjęcia wyszły naprawdę fajne.


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz