Slider

czwartek, 10 stycznia 2019

Sesja noworodkowa 18-dniowej J.

Maleństwo. Taka mała kruszynka, ale w dniu swojej sesji nie koniecznie śpiąca. Wolała zostać aktywna i patrzeć na mnie tymi swoimi przepięknymi wielkimi oczami.
J. urodziła się na przełomie jesieni i zimy, więc były stylizacje zarówno jesienne i zimowe, a w bieli tej ślicznotce najpiękniej.
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz