Slider

piątek, 7 czerwca 2019

Sesja noworodkowa 11-dniowego A.


Wiosna nam się rozkręciła. Na dworze bardzo wysokie temperatury więc plenery noworodkowe trwają. Uwielbiam robić zdjęcia kilkudniowym dzieciom na dworze. Po pierwsze dużo lepiej śpią na "spacerze" po drugie w pełnym świetle dnia wyglądają tak cudownie.
11-dniowy N. nie był najłatwiejszym modelem ale za to jakim uroczym. Zakochałam się w tym małym skrzacie. Super dziecko, fantastyczni rodzice, piękna pogoda, czego można chcieć więcej. Poproszę więcej takich sesji!!

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz