Slider

czwartek, 30 maja 2019

Sesja noworodkowa 9-dniowej N.

Nareszcie! Doczekałam się! Pierwszy plener noworodkowy w tym roku. Wspaniała kwietniowa pogoda w moim ogródku zakwitły niezapominajki barwinek i magnolie. Musiałam zabrać malutką N. na kilka ujęć na zewnątrz.
N. odwiedziła mnie z rodzicami i wspaniałym starszym bratem. Ten 4 letni przystojniak spisał się znakomicie i bardzo ładnie współpracował podczas sesji noworodkowej jego nowej siostrzyczki.
Uwielbiam świeże kwiaty, a najbardziej uwielbiam polne kwiaty. 9-dniowa N. wyglądała wspaniale cała w bieli w towarzystwie delikatnych kwiatów niezapominajek.Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz