Slider

środa, 1 maja 2019

Sesja noworodkowa 12-dniowego M.

Mały super śpiący misiaczek. Motywem przewodnim sesji 12-dniowego M. były misie. Kilka różnych ujęć z udziałem miśków i czapeczek z misiowymi uszami. Kolor brązowy dominował. Pojawiły się też bratki i malutki wiosenny akcent.  Cudownie współpracowało mi się z jego rodzicami. Wspaniali ludzie, którzy w pełni mi zaufali dzięki czemu mogłam uchwycić jedne z moich ulubionych ujęć rodzinnych. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz