Slider

czwartek, 16 maja 2019

Sesja noworodkowa 9-dniowej O.

Pewnie jeszcze się nie zorientowaliście ale uwielbiam różowy :D Gdy rodzice wybierają różowy na kolor przewodni sesji noworodkowej swojej malusiej, nowiutkiej córeczki to ja skaczę od sufit. Stokrotki, kwitnące wiśnie i dużo różowego to jest to co tygryski lubią najbardziej. Nie miałam większych problemów ze współpracą z tą śliczną kruszynką i jej sesji noworodkowa przebiegła sprawnie i szybko. 


 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz