Slider

piątek, 20 września 2019

Sesja noworodkowa 14-dniowej J.

Pogoda nam się trochę popsuła i nie udało nam się wyjść na plener noworodkowy. Nie mniej na sesji noworodkowej tej ślicznotki nie zabrakło kwiatów. Mam poprosiła o zdjęcia w gniazdku, których już dawno nie robiłam i bardzo się cieszę bo 14-dniowa J. cudnie wyglądała wśród różowych kwiatów i zieleni. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz