Slider

piątek, 27 września 2019

Sesja noworodkowa 9-dniowego M.

Przesłodki maluszek, który na swojej sesji noworodkowej był jak marzenie, każdego fotografia noworodkowego. Pięknie przespał całą sesję, był bardzo podatny na wszystkie moje propozycji i fantastycznie się z nim współpracowało. Na sesji wyszliśmy na kila zdjęć na dwór ale musieliśmy szybko uciekać bo nie wiadomo skąd zaczął padać deszcz.
Zazwyczaj do sesji używam kwiatów kupionych w kwiaciarni lub z zerwanych w moim ogródeczku. Ze względu, że mamy pełnię lata a łąki są pełne kwiatów  to na sesji muszą dominować polne kwiaty. Najczęściej są to takie klasyki jak maki, chabry itp. Tym razem zerwałam cały bukiet żółtych kulek (nie wiem jak one się nazywają, jeśli ktoś wie to śmiało zostawcie ich nazwę w komentarzu. :) ) i kłosy kwitnącej trawy. Powiem wam, że efekt przeszedł moje wyobrażenia. 9-dniowy M. cudnie wyglądał w towarzystwie tych kwiatów.


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz