Slider

czwartek, 10 października 2019

Sesja rodzinna 2-miesięcznej J.

Rodzice odezwali się do mnie gdy ich maleństwo nie było już noworodkiem i wchodziło już w wiek niemowlęcy. Nie mniej jednak umówiliśmy się na sesję i postarałam się zrobić co w mojej mocy aby mogli na swojej ścianie zawiesić choć jedno zdjęcie ich śpiącego maleństwa. Mama idealnie dostosowała się do moich rad jak przygotować córeczkę do sesji i udało mi się zrobić im kila naprawdę udanych ujęć.


 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz