Slider

wtorek, 1 października 2019

Sesja noworodkowa 10-dniowej H.

Zwykle nie używam ubranek podczas sesji noworodkowej. Uważam, że wprowadzają chaos w odbiorze zdjęcia. Ponad to ograniczają ruchy dziecka, wżynają się, opinają lub są za duże, ale przede wszystkim źle wpływają na różnorodność zdjęć. Pracując z noworodkiem staram się aby uzyskać jak najwięcej różnorodnych zdjęć przy jak najmniejszym ruszaniu maluszka, by mógł spokojnie spać. Jak najmniej go rozbudzać, denerwować, bodźcować, tak by spokojnie przespał całą sesję i nie był świadomy, że  w trakcie jego spokojnej drzemki cokolwiek się działo. Płynnie przechodzę z jednej pozy do kolejnej podążając za naturalnym ułożeniem maluszka, tak jakby sam przekręcał się w trakcie snu. Gdybym chciała w trakcie takiej drzemki zmienić mu ubranko musiałabym siłą rzeczy wybudzić dziecko. Dlatego używam takich elementów i dodatków (czapeczka, opaska, owijka) , które łatwo zmienić nie wybudzając przy tym dziecka. 
Ta sesja była inna ponieważ mama poprosiła o zdjęcia w ubranku, które przyniosła na sesję, które miała dla nich ogromne znaczenia. Wiecie, że zawsze jestem otwarta na propozycje rodziców i oczywiście spełniłam ich prośbę. 10-dniowa H. w tym różowym ramperku wyglądała przesłodko.
 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz