Slider

piątek, 6 grudnia 2019

Sesja noworodkowa 5-dniowej J.

Choć na dworze temperatury bardziej jesienne niż zimowe to mamy już grudzień i czas na wprowadzanie coraz większej ilość zimowo- świątecznych dodatków. J. to malutka prześliczna dziewczyneczka, która jest najlepszym możliwym prezentem jaki mogli dostać jej rodzice.
Nie mogło zabraknąć zdjęcia pełnego prezentów :)

 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz