Slider

środa, 18 grudnia 2019

Sesja noworodkowa 11-dniowego O.

To ogromne wyróżnienie gdy rodzice wracają do mnie na sesję z kolejnym ich nowym skarbem. Cudnie jest patrzeć jak maluszki, które poznałam gdy miały zaledwie kilka dni rosną i zmieniają się nie do poznania. Tak było w przypadku tej sesji. Pamiętacie 11-dniową Z. ? Pewnie nie, tu przypomnienie jej sesji noworodkowej Sesja noworodkowa 11-dniowej Z.  Bardzo się zmieniła, prawda?
Teraz Z. mam małego braciszka, który na sesji był równie cudowny jak jego starsza siostra.


 Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz