Slider

czwartek, 30 stycznia 2020

Sesja noworodkowa 18-dniowego M.

M. jest trzecim dzieckiem sowich rodziców. Ma starszą siostrę i starszego brata, którzy ledwo skończyli 2 lata, tak to bliźnięta.
Sesje z 2 latkami to istna loteria, a właściwie to bardziej gra z kasynem w kości. Kasyno zawsze wygrywa. 2 latki są nieprzewidywalne i zawsze stawiają na swoim. Bardzo rzadko mają dość cierpliwości aby pozwolić sobie zrobić choć jedno zdjęcie. Właściwie nie możliwe jest nakłonienie ich do czegokolwiek. A tu było ich dwoje!
Już kilka tygodni minęło os tej sesji a ja nadal jestem w szoku, że w ogóle udało się im zrobić wspólne zdjęcie z małym braciszkiem.
Nie było łatwo i musiałam użyć moich trików i wiedzy aby dać rodzicom zdjęcia, na których jest cała trójka. Zdjęcie bliźniaków przy wiaderku powstało z połączenia 2 różnych zdjęć, przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Malutki M. nie był w wiaderku podczas fotografowania jego rodzeństwa. Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz