Slider

wtorek, 18 lutego 2020

Sesja noworodkowa 7-dniowej Z.


Z. na swoją sesję noworodkową przyjechała z rodzicami i starszym bratem.
Zdjęcia niemowlęcia ze starszym rodzeństwem to zawsze wyzwanie ale starszy brat malutkiej Z. miał już 5 lat i wspaniale ze mną współpracował. Idealnie wykonywał wszystkie polecenia dzięki czemu, udało mi się zrobić wiele wspólnych zdjęć tego fantastycznego rodzeństwa. 


Kwiatku fotografia noworodkowa Pruszcz Gdański

Kwiatku fotografia noworodkowa Pruszcz Gdański

 Kwiatku fotografia noworodkowa Pruszcz Gdański

 Kwiatku fotografia noworodkowa Pruszcz Gdański


Kwiatku fotografia noworodkowa


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz