Slider

wtorek, 25 lutego 2020

Sesja noworodkowa 8-dniowej W.

8-dniowa W. to już kolejne dziecko, tek wspaniałej rodziny, które miałam zaszczyt fotografować.
Ci wspaniali ludzie doczekali się 3 córeczki. Wszystkie dziewczyny są wspaniała a każda ładniejsza od drugiej. Starsze dziewczynki bardzo grzecznie i bardzo mocno ze sobą związane. Cudownie była patrzeć jak cieszą się z narodzin małej siostrzyczki.
Jeśli jesteście ciekawi zdjęć z sesji noworodkowej środkowej siostrzyczki zapraszam tu: Sesja noworodkowa 9-dniowej D.

W. to zimowa dziewczynka, dlatego nie zabrakło na jej sesji zimowych akcentów. Bardzo podobają mi się sukienki jakie mama przygotowała dla dziewczynek do sesji. Prześlicznie dziewczyny wyglądały w identycznych bordowych sukienkach. 


zimowe zdjęcie niemowlaka

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz