Slider

piątek, 24 kwietnia 2020

Sesja noworodkowa 12-dniowych A. i M.

Bliźnięta! Czy coś może być lepsze od noworodka? Oczywiście dwa noworodki na raz :D
Uwielbiam bliźniacze sesje. Tak rzadko mogę wykonywać takie sesje. Są one ogromnym wyzwaniem i niesamowitą przyjemnością. Z bliźniętami często jest tak, że jak jedno śpi to drugie nie bardzo. W przypadku tych dziewczynek miałam wrażenie, ze to sesja sesja jednego dziecka a drugie jest tylko rekwizytem. Niesamowite ja jedna z bliźniaczek spała niczym nie wzruszona, a dryga była bardzo wymagająca i ćwiczyła moją cierpliwość.

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz