Slider

wtorek, 14 kwietnia 2020

Sesja noworodkowa 8-dniowej I.

To było moje koleje spodkanie z tą fantastyczną rodziną. Miała zaszczyt patrzeć jak roście ich szczęście i powiela się miłość. 8-dniowa I. była jak marzenie na swojej noworodkowej sesji, a jej starsza siostra, którą fotografowałam po raz pierwszy prawie 3 lata temu dzielnie wykonywała moje instrukcje. Uwielbiam końcowy rezultat tej sesji. Życzę sobie więcej tak wspaniałych modeli i rodzin na mojej drodze.
Zdjęcia z sesji noworodkowej Starszej siostry możecie zobaczyć tu: Sesja noworodkowa 12-dniowej J.
Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz