Slider

środa, 15 lipca 2020

Sesja ciążowa Pani A.

Pani A. czeka na synka. Zrobiliśmy kilka ujęć z balonami w stylu "gender reveal". Przyszła mama wybrała idealną sukienkę do swojej ciążowej sesji. Wyglądała w niej zjawiskowo, klasycznie i elegancko. Brawo za dobór stroju do sesji. Życzę sobie więcej tak wspaniałych modelek. 
Pokażę Wam tą sesję z przewagą czarno-białych zdjęć. Uwielbiam kolor, ale moim zdaniem czarno-białe fotografie przepięknie podkreślają emocje a tych nie brakowało na tej ciążowej sesji. 


Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz