Slider

wtorek, 28 lipca 2020

Sesja Rodziny O.

Z ta wspaniałą rodziną spotkałam się na początku wakacji. Ich najmłodsza córeczka urodziła się w środku pandemii i nie mogliśmy umówić się na ich sesję noworodkową. Cieszę się, że mama zdecydowała się na wykonanie sesji w plenerze, gdy nasze spotkanie było już możliwe. Ta rodzina składa się z rodziców i dwójki starszych dzieciaczków i malutkie dwumiesięcznej małej siostrzyczki. Umówiliśmy się na wspólny spacer na mojej ulubionej łące i powstało wiele fantastycznych ujęć. Takie sesje lubię, dużo spontanicznych ujęć, większość niepozowanych. Oczywiście, znalazły się pozowane ujęcia całej piątki, gdzie wszyscy ładnie patrzą w obiektyw i się uśmiechają, ale najbardziej zależało mi na spontaniczności i pokazaniu ich takim jacy są. Mam nadzieję, że i wam spodobają się te kadry. To bardzo dobra alternatywa dla tych, którym nie udało się umówić na sesję noworodkową a marzą o niezwykłej pamiątce. Zapraszam do rezerwacji sesji puki pogoda jest idealna.

Sesja rodzinna

Zdjęcie noworodka z siostrą

Noworodek i starsza siostra

Rodzeństwo sesja rodzinna

Zdjęcie rodzinne

Rodzice i dzieci na zdjęciu

Sesja rodzinna

Rodzina na spacerze

Tata i syn

Sesja rodzinna w plenerze

Rodzina na spacerze

chłopiec na łące

Rodzeństwo

Portret dziewczynki

Siostra i brat

Wysoka trawa i chłopiec

Siostra i brat na spacerze

Tata i dzieci

Tata córka i syn

Zdjęcia rodzinne

Rodzina na sesji plenerowej

dwumiesięczne niemowle na sesji plenerowej

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna

Mama i dzieci

Mama z córeczką

Córeczka i mama

Rodzinny spacer

Na spacerze z rodziną

Mama i synek

Synek i mama

Sesja rodzinna

dwumiesięczne niemowle na sesji

Mama i tata z dzidziusiem

Rodzice na sesji

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz