Slider

wtorek, 4 sierpnia 2020

Sesja noworodkowa 12-dniowego W.

Taki słodziak odwiedził mnie ze swoją prześliczną mamą i wspaniałą babcią. Wspaniałe kobiety, wspaniały mały chłopczyk i moje ulubione słoneczniki :) 

Tata nie mógł być na sesji ale specjalnie dla niego zrobiliśmy kilka zdjęć z myślą specjalnie o nim. Zgadniecie, które to ujęcia? 

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz