Slider

piątek, 18 września 2020

Sesja noworodkowa 11-dniowego O.

Tego przystojniaka kocham jak własnego synka. Z jego rodzicami przyjaźnimy się od ponad dekady i zawsze byli dla mnie wsparciem i największymi fanami. Nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła ułożyć ich najnowsze szczęście przed moim obiektywem. Zanim O. przyszedł na świat spotkaliśmy się z jego rodzicami na szybkiej mini sesji ciążowej.  

Zapraszam na sesje noworodkowe, ciążowe i niemowlęce i urodzinowe. Jesteś zainteresowana sesją noworodkową swojego maleństwa? Pamiętaj, aby umówić się będąc jeszcze w ciąży. Twój maluszek za szybko rośnie i spóźniliście się na sesję noworodkową? Nie szkodzi. Maluszkowi w każdym wieku można zrobić piękne zdjęcia, które zachowają wasze wspomnienia na zawsze.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 14 dni. Sesję ciążową najlepiej wykonać po 32. tygodniu ciąży. Chcesz poznać więcej szczegółów lub zarezerwować sesję dla siebie lub swojego dziecka - zadzwoń! Chętnie odpowiem na pytania. Porozmawiamy o przebiegu sesji ciążowej lub noworodkowej. Podpowiem, jak przygotować się do sesji i czego możesz się spodziewać. Jestem do Twojej dyspozycji pod nr tel.: 512 395 006

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz